מי אנחנו

קבוצת אלטנוילנד הינה חברת ייזום, השבחת נכסים ובניה. החברה, בבעלותם של רונן רזון וערן לוי, מובילה בחדשנות, תכנון ובניה של בנייני בוטיק המספקת חוויית מגורים ברמה אחרת משלב התכנון ועד למסירת מפתח. לקבוצה ישנה מחלקה המתמחה בשימור, שחזור וחיזוק מבנים, התחדשות עירונית ותמ"א 38. לקבוצת אלטנוילנד ניסיון עשיר ומוניטין של מעל שלושה עשורים בענף הבניה, עם למעלה מעשרות פרויקטים מוצלחים. 

הקבוצה יוזמת ומבצעת ממשרדיה בתל-אביב ובהוד השרון. כל אנשי המקצוע שלנו עומדים לרשות הפרויקט: עורכי דין, שמאים, מפקחי בניה, אדריכלים, מנהלי פרויקט, מנהלי עבודה, יועצים מקצועיים ועוד רבים נוספים. אנו שמים דגש על איכות העבודה ושירות אדיב ומקצועי ולכן לכל פרויקט נבחר צוות מומחים שנותן את המענה האיכותי ביותר עבורו.

הצלחתה של החברה מבוססת על הקשרים הבין-אישיים של העומדים בראשה – זה עם זה, עם לקוחותיהם, עם שותפיהם, עם המשקיעים ועם העובדים. צוות ניהול מקצועי ומיוחד העובד בחברה במשך שנים מאפשר לה ליהנות מקשרים יציבים עם משקיעיהם, אשר מלווים אותם מראשית הדרך, מאמינים בהם ומאפשרים להם לצמוח בבטחה ובזהירות.

הערכים שלנו

החזון

חברת אלטנוילנד תהווה מצפן מקצועי וערכי בתחום הנדל"ן ותנחיל ערכי מצוינות, מקצועיות ואמינות ללא פשרות
תוך יצירת חווית מגורים קסומה ללקוחותינו.

המייסדים

קבוצת אלטנוילנד מנוהלת ע"י רו"ח ערן לוי ורונן רזון, למנהליה ניסיון עשיר ורב בענף הנדל"ן וההשקעות של מעל לשלושה עשורים במצטבר.
רו"ח ערן לוי הוא בעל תואר כפול בכלכלה ובחשבונאות בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מטעם ביה"ס רקנאטי של אוניברסיטת תל-אביב. ערן החל דרכו בליווי עסקאות ורו"ח מבקר של חברות הנדל"ן המובילות בישראל במשרד EY. בהמשך דרכו, ייסד את חברת היזמות וקרן ההשקעות "מאי ניהול נכסים" המשקיעה בענף הנדל"ן והתמחה בניהול קבוצות רכישה.
רונן רזון, בוגר מכללת תל אביב להנדסה ובינוי במחלקת הנדסה אזרחית, החל את דרכו כהנדסאי בניין בניהול ובביצוע פרויקטים יוקרתיים למגורים. במרוצת השנים, הקים חברת יזמות וביצוע בתחום הנדל"ן אשר מתמחה בפרויקטים אקסקלוסיביים הדורשים מורכבות הנדסית ברמה הגבוהה ביותר הכוללים: שיקום מבנים היסטוריים, שחזור, חיזוק ובניה במרקם עירוני לשימור.
שילוב הכוחות בין השניים ייצר את אחד מיתרונותיה של הקבוצה – מערך מקצועי, מתוזמן ויעיל אשר מפיק את המוצר המושלם!

רו"ח ערן לוי

רונן רזון

הנהלה

ארז דורי
מנהל פרויקטים

גילעד אובסיוביץ
מנהל פיתוח עסקי

נדב יגן
מנהל שיווק ומכירות

סיון לוי
מנהלת כספים

למה אנחנו?

בזכות האיכיות שלנו בשלל תחומים:

  • עיצוב אדריכלי
  • בנייה ופיקוח ללא פשרות
  • גימור ובחירת חומרי גלם
  • דייקנות ועמידה בלוחות זמנים

בזכות אנשי מקצוע מנוסים רו"ח ערן לוי ומר רונן רזון מהשורה הראשונה בעלי יושרה ואמינוטת ללא דופי, המגלים דינמיות ובקבלת החלטות. אנו מביאים את המוניטין שלנו לידי ביטוי בעבודה סינרגטית להפקת המוצר המושלם בגמישות וביעילות רבה.

בזכות הניסיון העשיר ביזום ובביצוע בנייה, היכרות מעמיקה עם תהליכים מוניציפליים ותכניות בניין העיר.

בזכות המעטפת המקיפה החל מהחלום, דרך הניהול, התכנון, הביצוע, השיווק ועד האכלוס.

למה אנחנו?

בזכות האיכיות שלנו בשלל תחומים:

  • עיצוב אדריכלי
  • בנייה ופיקוח ללא פשרות
  • גימור ובחירת חומרי גלם
  • דייקנות ועמידה בלוחות זמנים

בזכות אנשי מקצוע מנוסים מהשורה הראשונה בעלי יושרה ואמינוטת ללא דופי, המגלים דינמיות ובקבלת החלטות. אנו מביאים את המוניטין שלנו לידי ביטוי בעבודה סינרגטית להפקת המוצר המושלם בגמישות וביעילות רבה.

בזכות הניסיון העשיר ביזום ובביצוע בנייה, היכרות מעמיקה עם תהליכים מוניציפליים ותכניות בניין העיר.

בזכות המעטפת המקיפה החל מהחלום, דרך הניהול, התכנון, הביצוע, השיווק ועד האכלוס.

צור קשר