מי אנחנו

החלומות שלכם, החזון שלנו

קבוצת אלטנוילנד הינה חברת ייזום ובנייה מובילה, המציבה את הלקוח ושביעות רצונו בראש סדר העדיפויות שלה. החברה, בבעלותם של רונן רזון וערן לוי, מתמחה בתכנון ובנייה של בנייני יוקרה באזורי ביקוש ומספקת חוויית מגורים ברמה אחרת – משלב התכנון, דרך שלבי הבנייה ועד לשלב האכלוס המרגש.

במשרדי הקבוצה בתל-אביב ובהוד השרון, נבחר לכל פרויקט צוות מומחים ייעודי, שנותן את המענה האיכותי ביותר – עורכי דין, שמאים, מפקחי בנייה, אדריכלים, מנהלי פרויקט, מנהלי עבודה, יועצים ואנשי מקצוע נוספים שמול עיניהם נמצא תמיד הרף הגבוה של הקבוצה, שמתבטא בהקפדה יתרה על התכנון, העיצוב והביצוע של כל פרט ופרט בפרויקט.

הדרך שלנו מוכיחה את עצמה עם מוניטין של מעל שלושה עשורים בענף הבנייה, עשרות פרויקטים ייחודיים בכל הארץ ולקוחות רבים שחיים את החלום שרקמנו עבורם, כל יום מחדש.

המייסדים

אנחנו, רונן רזון וערן לוי, החלטנו להפוך לשותפים ולהקים את אלטנוילנד ברגע שזיהינו שיחד, אנו יכולים ליצור את מה ששנינו מאמינים בו – נדל"ן איכותי וחדשני עם ערך מוסף ללקוחות ולסביבה.

 

רו"ח ערן לוי הוא בעל תואר כפול בכלכלה ובחשבונאות בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מטעם ביה"ס רקנאטי של אוניברסיטת תל-אביב. ערן החל דרכו בליווי עסקאות ורו"ח מבקר של חברות הנדל"ן המובילות בישראל בחברת EY. בהמשך, ייסד את חברת היזמות וקרן ההשקעות "מאי ניהול נכסים" המשקיעה בענף הנדל"ן למגורים.

 

רונן רזון, בוגר מכללת תל אביב להנדסה ובינוי במחלקת הנדסה אזרחית, החל את דרכו כהנדסאי בניין בניהול ובביצוע פרויקטים יוקרתיים למגורים. במרוצת השנים, הקים חברת יזמות וביצוע בתחום הנדל"ן אשר מתמחה בפרויקטים אקסקלוסיביים הדורשים מורכבות הנדסית ברמה הגבוהה ביותר. אלה כוללים: שיקום מבנים היסטוריים, שחזור, חיזוק ובניה במרקם עירוני לשימור.

חברי ההנהלה

יחד משלב התכנון דרך מסירת המפתח וגם לאחר האכלוס זו האחריות שלנו
מצטערים, אין פוסטים שתואמים את הקריטריונים שלך.

חברי ההנהלה

יחד משלב התכנון דרך מסירת המפתח וגם לאחר האכלוס זו האחריות שלנו
יחד משלב התכנון דרך מסירת המפתח וגם לאחר האכלוס זו האחריות שלנו