מי אנחנו

החלומות שלכם, החזון שלנו

קבוצת אלטנוילנד הינה חברת ייזום ובנייה מובילה, המציבה את הלקוח ושביעות רצונו בראש סדר העדיפויות שלה. החברה, בבעלותם של רונן רזון וערן לוי, מתמחה בתכנון ובנייה של בנייני בוטיק באזורי ביקוש ומספקת חוויית מגורים ברמה אחרת – משלב התכנון, דרך שלבי הבנייה ועד לשלב האכלוס המרגש.

במשרדי הקבוצה בתל-אביב ובהוד השרון, נבחר לכל פרויקט צוות מומחים ייעודי ,שנותן את המענה האיכותי ביותר – עורכי דין, שמאים, מפקחי בנייה, אדריכלים, מנהלי פרויקט, מנהלי עבודה, יועצים ואנשי מקצוע נוספים שמול עיניהם נמצא תמיד הרף הגבוה של הקבוצה, שמתבטא בהקפדה יתרה על התכנון, העיצוב והביצוע של כל פרט ופרט בפרויקט.

הדרך שלנו מוכיחה את עצמה עם מוניטין של מעל שלושה עשורים בענף הבנייה, עשרות פרויקטים ייחודיים בכל הארץ ולקוחות רבים שחיים את החלום שרקמנו עבורם, כל יום מחדש.

אנחנו, רונן רזון וערן לוי, החלטנו להפוך לשותפים ולהקים את אלטנוילנד, ברגע שזיהינו שיחד, אנו יכולים ליצור את מה ששנינו מאמינים בו – נדל”ן איכותי וחדשני עם ערך מוסף ללקוחות ולסביבה.

רו”ח ערן לוי הוא בעל תואר כפול בכלכלה ובחשבונאות בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים מטעם ביה”ס רקנאטי של אוניברסיטת תל-אביב. ערן החל דרכו בליווי עסקאות ורו”ח מבקר של חברות הנדל”ן המובילות בישראל בחברת EY. בהמשך, ייסד את חברת היזמות וקרן ההשקעות “מאי ניהול נכסים” המשקיעה בענף הנדל”ן והתמחה בניהול קבוצות רכישה.

רונן רזון, בוגר מכללת תל אביב להנדסה ובינוי במחלקת הנדסה אזרחית, החל את דרכו כהנדסאי בניין בניהול ובביצוע פרויקטים יוקרתיים למגורים. במרוצת השנים, הקים חברת יזמות וביצוע בתחום הנדל”ן אשר מתמחה בפרויקטים אקסקלוסיביים הדורשים מורכבות הנדסית ברמה הגבוהה ביותר. אלה כוללים: שיקום מבנים היסטוריים, שחזור, חיזוק ובניה במרקם עירוני לשימור.

שילוב הכוחות בין השניים ייצר את אחד מיתרונותיה של הקבוצה – מערך מקצועי, איכותי ויעיל אשר מפיק את המוצר המושלם!

 

המייסדים

הצוות

יחד משלב התכנון דרך מסירת המפתח וגם לאחר האכלוס זו האחריות שלנו
team ערן לוי

מנכ"ל ודירקטור

team רונן רזון

דירקטור

team גיל אורנשטיין

משנה למנכ"ל

team נדב יגן

סמנכ"ל שיווק ומכירות

team אלון צורף

סמנכ"ל הנדסה

team גילעד אובסיוביץ

מנהל פיתוח עסקי בכיר

team סיון לוי

מנהלת כספים ורכש

team ארז דורי

מנהל פרויקטים