פרויקטים בהוד השרון

פרויקטים בהוד השרון

NOY בסרגל, הוד השרון

NOY בסרגל, הוד השרון

שני בניינים ירוקים חדשניים ויוקרתיים במיקום מבוקש בשכונת 1200 בהוד השרון. תמהיל דירות מגוון בעיצוב אדריכלי מדוייק המציע דירות 3-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים יוקרתיים.

NOY קומפלקס, הוד השרון

NOY קומפלקס, הוד השרון

קומפלקס ירוק וייחודי, המונה 3 בניינים בני 11 קומות וכ-120 דירות בתמהיל מגוון. הפרויקט ממוקם דרומית למתחם 1200 בהוד השרון ומאופיין בתכנון חדשני

NOY בבן גמלא, הוד השרון

NOY בבן גמלא, הוד השרון

בניין בוטיק יוקרתי במיקום מושלם בהוד השרון,
מול נוף פתוח של שדות אינסופיים.

NOY במייסדים, הוד השרון

NOY במייסדים, הוד השרון

קוטג'ים דו משפחתיים בסטנדרט איכותי ומוקפד,
בשכונת רמת הדר המבוקשת בהוד השרון.

הירמוך, הוד השרון

הירמוך, הוד השרון

פרויקט קוטג'ים יוקרתי, בשכונת רמת הדר המבוקשת בהוד השרון.

כוכבן, הוד השרון

כוכבן, הוד השרון

בשכונת הפרחים במערב הוד השרון, פרויקט קוטג'ים דו משפחתיים מיוחדים בסטנדרט גבוהה ואיכותי.

הסחלב, הוד השרון

הסחלב, הוד השרון

פרויקט קוטג'ים דו משפחתיים בהוד השרון, ברחוב הולנדי עם כניסה פרטית לתושבים בלבד.

הדרים, רמת הדר, הוד השרון

הדרים, רמת הדר, הוד השרון

וילות יוקרה בפרויקט הייחודי של אלטנוילנד בשכונת רמת הדר בהוד השרון.

אלטנוילנד בהוד השרון

ההיסטוריה הייחודית של הוד השרון

הוד השרון החלה את דרכה כמועצה מקומית, נוסדה בשנת 1964 והיא למעשה איחוד של ארבע מושבות – כפר הדר, רמת הדר, רמתיים ומגדיאל. בשנת 1990 היא הפכה לעיר באופן רשמי ומאז היא גדלה ומתפתחת בקצב מסחרר. 

הוד השרון נחשבת לאחת הערים המבוקשות והנחשקות למגורים בישראל כיום בשל היותה עיר מרכזית ונגישה המתהדרת ביחס נאה של שטחים ירוקים על כל מטר בנוי, אוכלוסיה איכותית ומערכת חינוך יוצאת מן הכלל. בשל יתרונותיה הרבים, אנו עומלים גם בימים אלו על הקמת פרויקטים נוספים בעיר בהם נביא לידי ביטוי את האיכויות המאפיינות אותנו. 

בנייה איכותית ויוקרתית בסטנדרט גבוה

לאלטנוילנד ניסיון מוכח בבניית פרויקטי יוקרה בעלי מאפיינים ייחודיים. הסטנדרט הגבוה והאיכותי הוא סימן ההיכר שלנו ואנו מקפידים על כך באמצעות ירידה לפרטים הקטנים, שימוש בחומרי גלם איכותיים ותהליך ביצוע מקצועי ומוקפד. אנו מאמצים את הפיתוחים החדשניים ביותר בענף והצוות הטכנולוגי שלנו מתאים לכל פרויקט מערכות מתקדמות עבורו.  

בנייה ירוקה וחדשנית 

אלטנוילנד מובילה את שוק הנדל"ן ואת הוד השרון לבנייה ירוקה, חדשנית ומתקדמת, זאת כדי ליצור סביבת מגורים בריאה ואיכותית המבוססת על טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות. אנו נמנעים, ככל האפשר, מפגיעה במשאבים טבעיים מתכלים ובאיכות הסביבה. בזמן תהליך הבנייה, אנו מקפידים על שימוש בחומרים ואלמנטים ירוקים התורמים לשמירה על הסביבה, מובילים לחיסכון באנרגיה ומשפרים את איכות חייהם של הדיירים. הפרויקטים שלנו פורצי דרך בתחום ומהראשונים בארץ אשר ידורגו ב – 3 כוכבי בנייה ירוקה.

הפרויקטים שלנו בהוד השרון:

NOY בסרגל, הוד השרון 
במיקום מבוקש בשכונת 1200 בהוד השרון, נבנים שני בניינים ירוקים, חדשניים ויוקרתיים בני 10 קומות. תמהיל הדירות המגוון, כולן בעיצוב אדריכלי מוקפד, מציע דירות 3-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים יוקרתיים.

NOY בבן גמלא, הוד השרון 
במיקום מושלם במרכז הוד השרון, עם נוף פתוח לשדות הירוקים יוקם בניין בוטיק חדשני, יוקרתי וירוק המונה 23 יחידות דיור על פני 10 קומות עם תמהיל דירות מגוון.

NOY במייסדים, רמת הדר, הוד השרון
פרויקט צמודי קרקע בסדר גודל שכבר לא עושים – מתחם ייחודי המונה 14 קוטג‘ים דו משפחתיים, מעוצבים ומתכוננים על ידי משרד האדריכלים ”רדמארק“. המפרט העשיר והיוקרתי, התכנון המדויק והמיקום המושלם בשכונת רמת הדר המבוקשת, הופך את הפרויקט לאחד המובילים באזור.

NOY קומפלקס, הוד השרון 
קומפלקס ייחודי המונה 3 בניינים בני 11 קומות וכ-120 דירות בבנייה ירוקה ומתקדמת ותמהיל דירות מגוון, הממוקם דרומית למתחם 1200 המבוקש בהוד השרון. הבניינים מאופיינים בתכנון חדשני , המדגיש שימוש במרחבים הציבוריים והשיתופיים , ליצירת תחושת קהילה לדיירי הקומפלקס.

Noy במייסדים, הוד השרון
פרויקט צמודי קרקע בסדר גודל שכבר לא עושים – מתחם ייחודי המונה 14 קוטג‘ים דו משפחתיים, מעוצבים ומתכוננים בקפידה וכוללים מפרט עשיר ויוקרתי, תכנון מדויק ומיקום מושלם בשכונת רמת הדר המבוקשת.

כוכבן, הוד השרון
בשכונת הפרחים במערב הוד השרון, 4 קוטג’ים מיוחדים בסטנדרט גבוהה ואיכותי.

הסחלב, הוד השרון
8 קוטג’ים דו משפחתיים בסטנדרט גבוה במיוחד, עם גינה פרטית ורחוב פרטי – רחוב הולנדי ללא מוצא עם כניסה לתושבים בלבד. תוסיפו לכך את התכנון והעיצוב של האדריכל הנחשב אייל אפל, ותקבלו חוויית מגורים שונה וייחודית בשכונת הפרחים. 

הירמוך, הוד השרון
פרויקט יוקרתי הכולל 6 קוטג’ים, בשכונת רמת הדר המבוקשת בהוד השרון. צמודי קרקע ברמת גימור גבוהה במיוחד, מפרט טכני עשיר וחשיבה עד לפרט האחרון.

פועלת משנת

2,007

בונה ויוזמנת

6,000

יחידות דיור בהוד השרון

אוכלוסיה

180

יחד’ בהוד השרון

המומחיות שלנו

איתור פרויקטים בפריים
לוקיישן

הקפדה על איכות חסרת פשרות של תכנון וביצוע

בנייה ירוקה והטמעת טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות

סטנדרט יוקרה וירידה לפרטים הקטנים ביותר

צרו קשר


כתובת: דרך רמתיים 96, הוד השרון

משרד: 073-7326699

טלפון נוסף: 8829*

דוא"ל: office@altnoy.com


  "החלום אינו נבדל כל כך מן המעשה" (מתוך "אלטנוילנד" מאת בנימין זאב הרצל)

  כבר משלבי התכנון ואפילו בתהליך בחירת הקרקעות של פרויקטים בהוד השרון, מה שעומד נגד עינינו הוא רווחת הדיירים והרוכשים. אנו מקפידים לבחור במיקומים המנצחים בקרבת חנויות ואזורים מסחריים, כבישי גישה לנקודות מרכזיות בארץ, תחבורה ציבורית ומרכזים קהילתיים, ובונים בסטנדרט הבנייה הגבוה ביותר שלנו, מה שלמעשה מספק פתרונות דיור למשפחות ברמה הגבוהה ביותר. בואו להכיר את הפרויקטים השונים שכבר שווקו ואוכלסו וכן פרויקטים חדשים בהוד השרון שבהם תוכלו גם אתם, אבל קודם כל, לפני שנדבר על הוד השרון פרויקטים חדשים ועתודות בנייה, בואו נדבר על העקרונות שמנחים אותנו כאן באלטנוילנד.

  יוקרה ונוחות במקום הראשון:

  אנחנו מאמינים שבית הוא הרבה יותר מארבע קירות ושואפים להעניק חווית מגורים יוקרתית לכל אחד מהרוכשים שבוחרים בנו. מתוך כך בחרנו לבנות עד היום ברמת השרון יחידות בסטנדרט הגבוה ביותר – החל מקוטג'ים ובתים דו משפחתיים רחבים ידיים עם גינות ובריכות ועד לבנייני בוטיק המאפשרים חווית מגורים משותפת מרווחת ואינטימית במיוחד. החל מהתכנון האדריכלי המוקפד המוכוון לחיי נוחות ברמה הגבוהה ביותר ועד לבחירת חומרי הגלם המשובחים בהם אנו משתמשים – היוקרה ואיכות החיים הם אצלנו תמיד במקום הראשון.

  שקיפות מלאה ויחס אישי:

  התהליך של רכישת בית הוא שלב חשוב מאד בחיים של הרבה מאד אנשים. ברגעים האלה, חשוב שיהיו אתכם אנשי מקצוע שיתנו לכם את המענה המהיר והמפורט ביותר, יהיו קשובים לכל טענה או אי הבנה שעשויות לצוץ, יסבירו לכם את הפרטים הקטנים ביותר בהיבט המשפטי ויסייעו לכם בכל שינוי או התאמה שתרצו לערוך. כך פעלנו מתחילת דרכנו וזהו עיקרון חשוב שלא נתפשר עליו בשום אופן.

  בנייה ירוקה:

  בנייה ירוקה ובאופן כללי התפיסה הפרו סביבתית הן פני העתיד, אך כיום חברות הבנייה לא מחויבות ללכת בדרך הזו. אנחנו מאמינים שאין אופציה אחרת ולכן מקפידים לעמוד בתו תקן בינלאומי של בנייה ירוקה הכולל שימוש בחומרי בנייה ירוקים, טכניקות פינוי פסולת והטמנה מתקדמות, התקנת מערכות חשמליות חכמות בפרויקטים השונים שלנו ומערכות חכמות נוספות כמו כלים מתקדמים לניטור ובקרת האוויר. המשמעות של הדבר עבור הרוכשים שלנו הוא מגורים מתקדמים ועדכניים הרבה יותר, שמירה על איכות הסביבה וחיסכון משמעותי באנרגיה המתורגם בסופו של דבר לחיסכון כספי. 

  הפרויקטים שלנו בהוד השרון:

  • פרויקט NOY המייסדים הוד השרון: מתוך מגוון של פרויקטים בשיווק בהוד השרון שאנו מציעים, מדובר באחד הפרויקטים היוקרתיים והמעניינים ביותר. קוטג'ים דו משפחתיים עם מפרט עשיר ויוקרתי ותכנון מדויק ומוקפד, וכל זה במיטקום המושלם בשכונת רמת הדר המבוקשת בהוד השרון. הנתונים הללו הפכו את הפרויקט כאמור לאחד המבוקשים ביותר בעיר ולמעוניינים מומלץ ליצור קשר בהקדם לגבי היחידות האחרונות שעדיין על המדף. 
  • פרויקט NOY בן גמלא: 23 יחידות דיור על פני 10 קומות בבניין הכי בוטיקי ויוקרתי בסביבה. מגוון דירות ארבעה וחמישה חדרים ועוד יחידות בוטיק מיוחדות לשדרוג החוויה. 
  • פרויקט הדרים ברמת הדר: השכונה המבוקשת ביותר בהוד השרון כאמור וזהו בלי ספק פרויקט הדגל היוקרתי ביותר בעיר. וילות פרטיות יוקרתיות בתכנון מוקפד ויוקרתי ברמה הגבוהה ביותר, כולל חצר רחבה, בריכה, חנייה מקורה ואפילו חדר קולנוע פרטי. 
  • רחוב הסחלב הוד השרון: גינה פרטית, רחוב פרטי, הרבה מרווח ובעיקר שקט. הפרויקט הזה ששווק במלואו מציע חווית מגורים כפרית, תחושה אינטימית של קהילה והרבה פרטיות ברחוב הולנדי ללא מוצא לדיירי השכונה בלבד והכל כמובן בסדנדרט הבנייה הגבוה של אלטנוילנד. 
  • פרויקט הירמוך במערב העיר: חווית מגורים יוקרתית במערב העיר במיקום המושלם לצד מוסדות חינוך, מרכזיים מסחריים וכבישי גישה מרכזיים לכל חלקי הארץ. לאחר הצלחת החלק הראשון של הפרויקט הוקם חלקו השני וכל היחידות בשני השלבים עד כה שווק בהצלחה. 
  • פרויקט הכוכבן במערב העיר: עוד פרויקט מוצלח בשכונת הפרחים באווירה כפרית ושקטה באחד האזורים הנחשקים ביותר בעיר. סטנדרט הבנייה הגבוה של היחידות שכבר נמכרו מדגים בצורה נפלאה את הירידה לפרטים הקטנים שאנו שואפים אליה בתהליך הבנייה שלנו.

  פרויקט הוד השרון הוא מיזם נדל"ני שהולך ומתפתח על פי החזון שלנו מזה שנים ארוכות. ממש כמו שאפשר לראות באחד הפרויקטים הותיקים שלנו בשכונת תל דן בעיר, אנחנו שמים את הדגש על היוקרה ועל המפרט העשיר והמפנק, מיישמים טכניקות של בנייה ירוקה וחכמה ונותנים לרוכשים שלנו ערך מוסף וחווית מגורים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. במערב העיר, מרבית עתודות הקרקע הן בבעלותינו ואנו מתכננים עוד עשרות פרויקטים מעניינים שייבנו ברוח הזו. אם אתם מחפשים חווית מגורים יוקרתית באמת במרכז הארץ, זה הזמן להצטרף לתנופת הבנייה והדיור שלנו כאן באלטנוילנד.